Z czym to się je – regulamin

Posted by Luca | | środa 25 Styczeń 2012 22:50

Wojna płci” to blog o tarciach między kobietą a mężczyzną – tak, jak je opisują stereotypy, jak widzą je wkurzone na swoich facetów laski, a czasem odwrotnie – jak mówią o nich zdegustowani czymś faceci. Nie silę się na poprawność, nie gryzę się w język, nie przepraszam. Cokolwiek o tym sądzisz, będzie dobrze, jeśli na początek zapoznasz się z kilkoma poniższymi punktami:

1. Jeśli jesteś tu po to, żeby wyrabiać sobie zdanie o mnie lub o moim życiu, oddal się rączo. Możesz na któryś z moich osobistych blogów, tam się faktycznie czegoś o mnie dowiesz. Tutaj – marne szanse.

2. Opuszczenie strony życzliwie doradzam także tym, którzy uważają, że blog jest beznadziejny. Nie jesteśmy już w szkole i nie ma przymusu czytania tego, czego się nie lubi, więc, serio, nie męcz się ;)

3.  Na blogu włączona jest premoderacja komentarzy dodanych przez nowych czytelników, więc jeśli komentujesz po raz pierwszy (lub wpisujesz inny adres e-mail, niż zwykle), Twój komentarz nie pojawi się od razu. Nie panikuj, jak będę miała chwilę, to go zaakceptuję.

4. Komentarze, które zawierają treści obraźliwe, wulgarne lub godzą w innych czytelników, będą usuwane.

5. Nie trolluj, bo się spocisz.

6. Jeśli masz sugestie dotyczące bloga, pomysł na notkę, temat do obgadania albo po prostu chcesz mi wytknąć literówkę – napisz maila (wojnaplci at lluca pl).

SKORO WSZYSTKO JASNE, TO ZAPRASZAM!

Be Sociable, Share!

1 komentarz »

  1. Comment by szatka — 26-01-2012 @ 07:53

    Punkt 5 FTW!!

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz